Als NVKT lid kunt u hieronder inloggen in het NVKT ledendeel. Gebruik als gebruikersnaam 'NVKT'.

Aanmelden voor bestaande gebruikers
   

Ondersteuning nodig bij uw cross-border e-commerce-activiteiten?

Wilt u uw internationale e-commerce activiteiten ontwikkelen, verbeteren en/of laten groeien? Dan is dit uw kans om gehoord te worden! De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) nodigt u uit om deel te nemen aan een enquête over internationale e-commerce om zo uw stem te laten horen en invloed uit te oefenen op toekomstige ondersteuningsinitiatieven van RVO voor het Nederlandse bedrijfsleven.

Waarom deelnemen?

RVO wil graag inzicht krijgen op welke gebieden Nederlandse bedrijven ondersteuning nodig hebben bij het (verder) ontwikkelen van hun online verkopen naar het buitenland. Uw input en ervaringen als tussenpersoon uit de textielbranche zijn cruciaal om te begrijpen wat uw uitdagingen zijn en welke ondersteuning u nodig heeft. Door de enquête in te vullen, heeft u directe invloed op toekomstige ondersteuningsinitiatieven van RVO.

Doe mee en laat uw stem horen: link RVO- enquête