Als NVKT lid kunt u hieronder inloggen in het NVKT ledendeel. Gebruik als gebruikersnaam 'NVKT'.

Aanmelden voor bestaande gebruikers
   

Leden van de NVKT

De leden zijn onderverdeeld in drie secties: Confectie, Woningtextiel en Modestoffen

Confectieagenten
In deze sectie zijn agenten opgenomen die handelen in confectie. Veelal vertegenwoordigen zij toonaangevende modemerken.

Woningtextielagenten
In deze sectie vind je agenten die een veelheid aan textielproducten op het gebied van woningen en wonen bieden. Zoals vloerbedekking, gordijnstoffen en meubelstoffen, maar ook beddengoed, badhanddoeken en linnengoed.

Modestoffenagenten
Dit is de groep die de kledingfabrikant bedient. De agenten uit deze sectie vertegenwoordigen fabrikanten uit de hele wereld op het gebied van mode- en voeringstoffen, tot en met accessoires als knopen, garen, ritsen en andere fournituren.