Als NVKT lid kunt u hieronder inloggen in het NVKT ledendeel. Gebruik als gebruikersnaam 'NVKT'.

Aanmelden voor bestaande gebruikers
   

Bijeenkomst “Ondernemen in India”: 1 juni 2023 – Amsterdam

De Netherlands India Chamber of Commerce & Trade (NICCT) organiseert in samenwerking met  NLinBusiness, het VNHI en Amsterdam Trade&Innovate een ronde tafel bijeenkomst “Ondernemen in India” voor ondernemers die serieus overwegen India als volgende of nieuwe bestemming te kiezen. Deze bijeenkomst zal op donderdag 1 juni 2023 van 15.00-18.30 uur op een locatie in Amsterdam plaatsvinden.

India biedt vele kansen. Maar India wordt soms ook ervaren als een land van geschreven en ongeschreven regels. Ondernemers die de eerste stappen hebben gezet, of die van plan zijn dit te gaan doen weten vaak niet waar ze moeten beginnen en wat een effectieve aanpak is. Onder leiding van een aantal professionals gaan wij samen met u in gesprek over ondernemerschap in India. Welke keuzes moet u maken? Waar moet u beginnen? Welke valkuilen zijn er? Deze en tal van andere vragen zullen aan bod komen.

Voor wie?
– Ondernemers die serieus overwegen zaken te gaan doen met of in India.
– Ondernemers die reeds zakendoen in India.
– Ondernemers uit alle sectoren zijn welkom, zowel uit het MKB als grote corporates.

Deze sessie is uitsluitend voor ondernemers die zelf overwegen actief van start te gaan in India. Deelname door consultants / adviseurs wordt niet op prijs gesteld.

Met wie? 
– Collega ondernemers die net als u overwegen te starten in India en ondernemers die al langer in India gevestigd zijn.
– Ervaren moderators met ruime ervaring in het opzetten van ondernemingen in India, de culturele aspecten van het zakendoen en het opbouwen van een netwerk.
– Experts die aansluiten op de vraagstukken die naar voren komen, voorafgaand bij de inventarisatie.

Programma
15.00-15.15 uur Welkom met koffie thee
15.15-15.45 uur Voorstellen, wie zit aan tafel en met welke reden?
15.45-16.15 uur Presentatie zakendoen in India
16.15-16.30 uur Koffiepauze
16.30-17.30 uur Interactieve discussie, behandeling specifieke vragen, praktische case besprekingen
17.30-18.30 uur Informele netwerkreceptie met ruimte voor 1-op-1-gesprekken

Datum, tijd & locatie
Datum: donderdag 1 juni 2023
Tijd: 15.00-18.30 uur
Locatie: Amsterdam (de exacte locatie krijgt u na aanmelding, bij uw bevestigingsmail)

Aanmelden
Er kunnen maximaal 30 deelnemers per bijeenkomst aansluiten. Meld u snel aan via: seminars@nicct.nl, o.v.v. uw naam, telefoonnummer, bedrijfsnaam en functie en vermeld dat u lid bent van het VNHI (via NVKT-lidmaatschap). Als lid van het VNHI betaalt u namelijk € 35,- (exclusief btw)  i.p.v.  €55,- . Kijk voor meer informatie op: https://nicct.nl/event/rondetafel-zakendoen-in-india-1-juni-2023-amsterdam/