Als NVKT lid kunt u hieronder inloggen in het NVKT ledendeel. Gebruik als gebruikersnaam 'NVKT'.

Aanmelden voor bestaande gebruikers
   

Op het het platform  commercialagents.nl  worden bedrijven/ opdrachtgevers in contact gebracht met Nederlandse handelsagenten.

Commercialagents.nl is een onderdeel van het platform come-into- contact.com en wordt ondersteund door het VNT en IUCAB.

NVKT leden kunnen zich gratis inschrijven op het platform en informatie geven over hun specifieke werkveld.

Bedrijven / opdrachtgevers kunnen direct in de handelsagent database zoeken. Bedrijven en opdrachtgevers zijn de enige groep die betalen voor het plaatsen van advertenties of voor het doorzoeken van de database.

Ingeschreven agenten worden automatisch via email op de hoogte gebracht zodra er een nieuwe advertentie gepubliceerd wordt die bij hun profiel past. Wanneer leden worden benaderd, dan gebeurt dit dus door serieuze fabrikanten, omdat deze fabrikanten moeten betalen om toegang te krijgen.

Bekijk voor meer informatie:

www.commercialagents.nl

banner_commercial_agents

 

 

 

comeintocontact